Wszystkie kategorie

Strona główna > Obsługa klienta > Aktualności

Serdecznie świętuj oficjalne utworzenie biura Instytutu Badawczego PQWT w Afryce Wschodniej!

Czas: 2023-07-11 Trafienia: 189

W celu aktywnej odpowiedzi na krajowe wezwanie, pogłębienia praktycznej współpracy z krajami Afryki, realizacji inicjatywy „Jeden pas i jeden szlak” oraz „Osiem działań” współpracy chińsko-afrykańskiej, 1 lipca oficjalnie powołano biuro PQWT Research Institute w Afryce Wschodniej , 2023. Pan Chen Bo, Dyrektor Generalny Instytutu Badawczego PQWT; Pan Yang Zhui, dyrektor generalny centrum marketingowego; Pan Liu Guowei, Zastępca Dyrektora Generalnego; oraz pan Robert, dyrektor generalny Africa Drill Mart w Afryce Wschodniej, byli obecni na ceremonii.

pic-1

pic-2

Biuro Instytutu Badawczego PQWT w Afryce Wschodniej powstało w oparciu o 10. rocznicę Inicjatywy „Jeden pas i jeden szlak”, z możliwością zorganizowania China-Africa Economic and Trade Expo oraz silnym wsparciem kierownictwa instytutu. Powstał zgodnie z wymogami reformy i rozwoju instytutu, aby realizować rozwój regionu PQWT-Afryka Wschodnia.

pic-3

Biuro PQWT w Afryce Wschodniej w Nairobi, stolicy Kenii.

Dane kontaktowe biura w Afryce Wschodniej:
Kontakty: Pan ROBERT KHISA MULONGO
Tel:+254795519914, +254722213618
E-mail: Corporate@africadrillmart.com, robert@africadrillmart.com
Adres: ulica Fabryczna, teren przemysłowy. Centrum Howse & McGeorge, skrytka pocztowa
52789-00100 Nairobi. Kenia.
Obszar działania – 12 krajów w Afryce Wschodniej: Kenia, Tanzania, Uganda. Rwanda, Burundi
Somalia, Sudan Południowy, Demokratyczna Republika Konga Etiopia Erytrea Dżibuti
Seszele.

Założony w 2006 roku Instytut Badawczy Hunan PQWT składa się z trzech instytucji:

Instytut Sprzętu do Badań Geologicznych Hunan Puqi, Instytut Środowiska Wodnego Hunan Puqi Co.Ltd. oraz Instytut Badań nad Nową Energią Hunan Puqi Co.,Ltd. Zajmuje się głównie badaniami, produkcją, sprzedażą i obsługą projektów w takich dziedzinach, jak badania geofizyczne, redukcja ciśnienia w rurociągach, monitorowanie anomalii geologicznych budynków i zapór, monitorowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego w miastach, wykrywanie rurociągów, analiza jakości wody, zapobieganie i ograniczanie katastrof, wczesne ostrzeganie przed trzęsieniami ziemi, inteligentne zarządzanie zasobami wodnymi, specjalne pojazdy wykorzystujące nowe źródła energii oraz pojazdy do wykrywania wycieków. Od siedemnastu lat instytut zawsze kieruje się zasadą rozwoju „dzielenia się korzyściami płynącymi z nauki i technologii oraz odkrywania cudów technologii”, wdraża strategię zarządzania marką „rozwój oparty na technologii i siła oparta na talentach” oraz ponad 400 opatentowanych technologii. Podjęło się realizacji kilkunastu kluczowych planów badawczo-rozwojowych oraz projektów naukowo-technologicznych o zasięgu ogólnokrajowym, wojewódzkim i gminnym, jest laureatem wielu nagród naukowo-technologicznych na szczeblu wojewódzkim, miejskim i powiatowym.

pic-4

Instytut Badawczy PQWT zawsze przestrzegał układu sieci rynku globalnego i stworzył stosunkowo kompletny globalny system sieci marketingu i usług. Obecnie jej produkty i usługi obejmują ponad 180 krajów i regionów w Azji, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie, w Europie i Afryce.

Instytut Badawczy PQWT będzie zawsze stał na straży właściwej koncepcji rozwoju i filozofii „szczerości i życzliwości”. Dzięki utworzeniu biura w Afryce Wschodniej jako szansy będziemy w dalszym ciągu promować komunikację i współpracę między PQWT a klientami z Afryki Wschodniej, a także zapewniać większe korzyści Afryce Wschodniej dzięki osiągnięciom rozwojowym PQWT. Następnie będziemy współpracować z klientami z Afryki Wschodniej, aby w dalszym ciągu promować wysokiej jakości rozwój współpracy chińsko-afrykańskiej i budować nową erę społeczności chińsko-afrykańskiej ze wspólną przyszłością.

Gorące kategorie