Wszystkie kategorie

Strona główna > Obsługa klienta > Po wyprzedażach

Cześć, Dziękujemy za wsparcie sklepu PQWT. Szkoda, że ​​nasze produkty nie spełniają Twoich wymagań. Mam nadzieję, że możemy nawiązać dobrą przyjaźń i mieć szansę na długoterminową współpracę. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, potwierdź odbiór po otrzymaniu produktu i przekaż nam świetne komentarze. Jeśli nie jesteś z nas zadowolony, skontaktuj się z nami na czas, postaramy się jak najlepiej zaoferować naszą obsługę posprzedażną.


Opis gwarancji

*Proszę obejrzeć film operacji i dokument na dysku USB

*Użyj paska, aby uniknąć uszkodzenia ekranu urządzenia

*Prosimy o prawidłowe przechowywanie karty gwarancyjnej przez użytkownika, karta ta może służyć jako świadectwo konserwacji.

* W przypadku problemów z jakością, które nie wynikają ze sztucznych uszkodzeń, okres gwarancji na maszynę hosta wynosi 24 miesiące od daty zakupu.


Inne wrażliwe części Szczegóły gwarancji:

(1) Detektor wody: maszyna główna – 24 miesiące; Kable – 6 miesięcy; Elektroda Cooper i pręt elektrodowy – 12 miesięcy; bateria, ładowarka i pasek w części upominkowej nie są objęte gwarancją.

(2) Detektor wycieków wody: maszyna główna – 24 miesiące; Zestaw słuchawkowy i ładowarka – 1 miesiąc; Linia łącząca – 6 miesięcy; Czujnik-12 miesięcy.

" Jeśli sprzęt jest objęty okresem gwarancyjnym, podczas normalnego użytkowania i konserwacji wystąpią problemy z samym instrumentem, częściami, materiałami i problemami z procesem, po potwierdzeniu kontroli firma zapewni bezpłatną konserwację. Każda ze stron ponosi połowę kosztów koszt przewozu.


www.pqwtcs.com

www.pqwt-detector.com

Tel: + 86 731 82237112

Telefon komórkowy/Wechat/Whatsapp: +86 18817121511

E-mail: info@pqwtcs.com

Adres: budynek Puqi, nr 769 Qingzhuhu Road, Qingzhuhu Street, Kaifu DistrictChangsha, Hunan China, 410000

PQWT (dział obsługi posprzedażnej)


Gorące kategorie