Wszystkie kategorie

Strona główna > Obsługa klienta > Aktualności

Chiny i Afryka łączą siły dla lepszej przyszłości

Czas: 2024-05-11 Trafienia: 8

2024.W dniu 9 maja w Nairobi w Kenii odbyła się konferencja dotycząca współpracy i wymiany między Chinami a Afryką w zakresie inwestycji i promocji handlu.

pic-1

Instytut Badawczy PQWT pojawił się na wystawie z wieloma produktami, takimi jak badacz naturalnego pola elektrycznego serii PQWT i detektor nieszczelności sieci rurociągów, tworząc zróżnicowaną matrycę produktów i zapewniając zróżnicowane rozwiązania dla różnych scenariuszy zastosowań. Stoisko PQI: Z1 zyskał przychylność zwiedzających dzięki swoim znakomitym zaletom!

pic-2

Nowo opracowana sonda fizyczna PQWT jest szeroko stosowana w dziedzinie źródeł wód gruntowych, badania struktury geologicznej i zapobiegania katastrofom geologicznym. Może dokładnie wyszukiwać podziemne źródła wody na obszarach ubogich w wodę i suchych, a także wykrywać przemieszczenia struktur geologicznych i ostrzegać o katastrofach geologicznych.

Nowy bezprzewodowy wykrywacz nieszczelności rurociągów, opracowany niezależnie przez PQWT, może automatycznie analizować punkt wycieku, co jest wygodne, szybkie i bardzo dokładne i może być stosowane w sieciach wewnętrznych, zewnętrznych, drogowych i rurociągach oraz w innych scenariuszach.

pic-3

pic-4

Pan Shen Yumou, dyrektor Departamentu Handlu Prowincji Hunan, odwiedził stoisko PQWT i udzielił pełnego potwierdzenia i zdecydowanego wsparcia dla „wychodzących” przedsiębiorstw z Hunan!

pic-5

Tematem specjalnego wydarzenia w Kenii jest hasło „Chiny i Afryka łączą ręce, aby stworzyć lepszą przyszłość”. Na dzień 9 maja potwierdzonych zostało 212 wystawców krajowych i zagranicznych, spośród których blisko 30 przedsiębiorstw zagranicznych nawiązało bezpośrednią współpracę i dokowanie z Instytutem Badawczym PQWT, a 11 projektów ma zostać podpisanych na miejscu, z kwotą prawie 40 milionów.

pic-6

Jest to pierwsze wydarzenie specjalne Chińsko-Afrykańskich Targów Gospodarczo-Handlowych 2024 „Into Africa”, zatem z niecierpliwością czekamy na wspólną przyszłość współpracy chińsko-afrykańskiej!

pic-7

Gorące kategorie