Wszystkie kategorie

Strona główna > O nas

O PQWT

                               

Instytut Sprzętu do Badań Geologicznych Hunan Puqi i Instytut Badań nad Środowiskiem Wodnym Hunan Puqi zostały utworzone w maju 2006 roku; Instytuty Puqi zajmowały się głównie badaniami i rozwojem w następujących obszarach: badania geofizyczne, redukcja strat w sieci rurociągów, zapobieganie katastrofom i łagodzenie ich, ostrzeganie przed trzęsieniami ziemi, komunikacja penetrująca grunt, inteligentne rurociągi i poszukiwanie życia.

                               

W ostatnich latach w badania i rozwój projektów naukowo-badawczych oraz budowę zespołów talentów zainwestowano łącznie setki milionów juanów. Trzymając się strategicznego celu, jakim jest „ożywienie nauki i technologii oraz wzmacnianie talentów”, Instytuty Puqi współpracowały i nawiązały długoterminowe relacje kooperacyjne z wieloma krajowymi instytucjami naukowo-badawczymi, szkołami wyższymi i uniwersytetami oraz podjęły szereg krajowych projektów badań naukowych. Puqi Institues wspólnie z Harbin Institute of Technology utworzyły „13. pięcioletnią krajową specjalną bazę badawczo-rozwojową dotyczącą wody”; wspólnie z Uniwersytetem Naukowo-Technologicznym w Hunan utworzyli „Bazę strategicznej współpracy w zakresie innowacji między przemysłem, uniwersytetami i badaniami”; ustanowić „Bazę praktyk dla przemysłu, uniwersytetów i badań” wraz z Uniwersytetem Changsha.


Historia

 • przez 2020

  Puqi zadeklarował ponad 300 krajowych patentów i praw autorskich do oprogramowania.

 • W 2019

  Puqi zdobył drugą nagrodę nagrody za postęp nauki i technologii prowincji Hunan.

 • W 2018

  Firma Puqi została wyróżniona przez prowincję Hunan i władze miasta Changsha jako firma „przestrzegająca umów i podkreślająca wiarygodność”. Produkty Puqi zostały wyeksportowane do 108 krajów.

 • W 2017

  Utworzono Fundusz Innowacji Przemysłowo-Uniwersyteckich-Badawczych Puqi.

 • W 2016

  Puqi znalazło się na liście marek CCTV.

OPINIE FACTORY

Gorące kategorie